238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Vénusz, Adonisz és Ámor

50. Ricci, Pietro köre (Padova, 1605 - Velence, 1687)

Vénusz, Adonisz és Ámor

olaj, vászon

105*136 cm