238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Falurészlet

309. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Falurészlet

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Pólya Tibor (töredékes)