310. Sándor József, Gy. (Gyömrő, 1887 - Budapest, 1936)
Piacon, 1916
olaj, vászon
60*79,5 cm
j.b.l.: Gy. Sándor József 916; ho.: 1916-17-es kiállítási cédula