238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Barbizoni táj lovaskordéval

166. Brielman, Jacques Alfred (Párizs, 1836 - Párizs, 1892)

Barbizoni táj lovaskordéval

olaj, vászon

49*60 cm

j.b.l.: Brielman