238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Duna-menti táj várrommal

165. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Duna-menti táj várrommal

olaj, vászon

34*49,5 cm

j.b.l.: Telepy K.