238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Gázlón átkelő lovasok

164. Noire, Maxime (Moselle, 1861 - Algír, 1927)

Gázlón átkelő lovasok

olaj, vászon

27,5*40 cm

j.j.l.: Noire