238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A máriazelli Szűzanya kegyképének mása, 1771

96. Közép - európai festő

A máriazelli Szűzanya kegyképének mása, 1771

olaj, fa

39*32 cm

hátoldalán felirat: Eben a Ramaban cinaltatot... Simon Praen fecit Anno 1771 24 Decin