238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szent Borisz és Gleb

95. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Szent Borisz és Gleb

olaj, vászon fára ragasztva

31,2*26,5 cm

kis sérüléssel