238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A párizsi Notre Dame látképe

318. Duchesne, Geo (működött 1900 körül)

A párizsi Notre Dame látképe

akvarell, karton

225*275 mm

j.j.l.: Geo Duchesne