238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A Budavári Mátyás templom

317. Scholz Erik (Budapest, 1926 - Budapest, 1995)

A Budavári Mátyás templom

olaj, farost

70*50 cm

j.j.l.: Scholz