238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Párizsi utcarészlet, 1910

316. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Párizsi utcarészlet, 1910

550*690 mm

j.b.l.: Berkes A. 1910