238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > I. Ferdinánd koronázási menete

7. Osztrák metsző, 19. sz. közepe

I. Ferdinánd koronázási menete

színezett litográfia, papír

360*695 mm

j.n., ho. vakkereten felirat: "14 Juni 1835 Eigenthum und Verlag der A. Berk.. in Wien"