7. Osztrák metsző, 19. sz. közepe
I. Ferdinánd koronázási menete
színezett litográfia, papír
360*695 mm
j.n., ho. vakkereten felirat: "14 Juni 1835 Eigenthum und Verlag der A. Berk.. in Wien"