238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A Schottenkirche Bécsben, 1790 (Artaria kiadó)

8. Schütz, Carl (Ljubljana, 1745 - Bécs, 1800)

A Schottenkirche Bécsben, 1790 (Artaria kiadó)

színezett rézmetszet, papír

370*520 mm

j.b.l.: C. Schütz in Wien 1790