238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Andernachi részlet alakokkal, 1847

9. Springer, Cornelis (Amszterdam, 1817 - Hilversum, 1891)

Andernachi részlet alakokkal, 1847

lavírozott tus, papír

108*158 mm

j.b.l.: C. Springer, j. a sziklán: C.S. 47.