238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A barlangkolostor istenszülője barlanglakó Szent Antallal és barlanglakó Szent Teodozzal

63. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

A barlangkolostor istenszülője barlanglakó Szent Antallal és barlanglakó Szent Teodozzal

olaj, fa

67*49 cm