238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Istenszülő a gyermek Jézussal, Szent Naummal, Szent Katalinnal, Szent Marinával, Dániel prófétával, Szent Borbálával és szent vértanunővel

62. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Istenszülő a gyermek Jézussal, Szent Naummal, Szent Katalinnal, Szent Marinával, Dániel prófétával, Szent Borbálával és szent vértanunővel

olaj, fa

39*29 cm