62. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Istenszülő a gyermek Jézussal, Szent Naummal, Szent Katalinnal, Szent Marinával, Dániel prófétával, Szent Borbálával és szent vértanunővel
olaj, fa
39*29 cm