238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Őszi domboldal

333. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Őszi domboldal

akvarell, fedőfehér, papír

315*485 mm

j.j.l.: Mednyánszky Oktober 18; b.l.: Mednyánszky hagyatéki pecsét