333. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)
Őszi domboldal
akvarell, fedőfehér, papír
315*485 mm
j.j.l.: Mednyánszky Oktober 18; b.l.: Mednyánszky hagyatéki pecsét