238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Téli táj

332. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Téli táj

gouache, papír

205*350 mm

j.j.l.: Mednyánszky, ho.: leltározta Pálmai József és hagyatéki bélyegző