238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > "Hortobágy, 1927"

198. Pálfy József (Kisjenő, 1864 - Debrecen, 1934)

"Hortobágy, 1927"

olaj, vászon

73*93 cm

j.j.l.: Pálfy 1927 Hortobágy