238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Rákmány Emma portréja, 1855

199. Török Ede (Vác, 1836 - Vác, 1892)

Rákmány Emma portréja, 1855

olaj, vászon

27*21 cm

j.j.l.: fest. Török Edu...; ho. felirat: Rázmány Emma levétetett 14 éves korában Váczon 1855be T:E:R: "által"

kis sérüléssel