199. Török Ede (Vác, 1836 - Vác, 1892)
Rákmány Emma portréja, 1855
olaj, vászon
27*21 cm
j.j.l.: fest. Török Edu...; ho. felirat: Rázmány Emma levétetett 14 éves korában Váczon 1855be T:E:R: "által"
kis sérüléssel