238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Férfi portré

200. A.G. monogrammal, 1800 körül

Férfi portré

olaj, vászon

48*37 cm

j.j.l.: A. G., a levélen felirat: A Monsieur Etiene de Fodor .... Gáád