238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Ifjú hölgy rózsákkal

201. Battistelli jelzéssel, 19. sz. közepe

Ifjú hölgy rózsákkal

litográfia, papír

190*150 mm

j.j.l.: lith. Battistelli; b.l.: Rastagni dis.

egykorú biedermeier keretben