238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szépítkező hölgyek

202. Lemaitre jelzéssel, 19. sz.

Szépítkező hölgyek

tempera, elefántcsont

15,5*11 cm

j.b.l.: Lemaitre Paris