238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Kékruhás hölgy portréja, 1859

203. Orlai Petrich Soma (Mezőberény, 1822 - Budapest, 1880)

Kékruhás hölgy portréja, 1859

olaj, vászon

174*119 cm

j.h.o.: O. Petrics Soma 1859