238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Nemesúr portréja, 1832

204. Agricola, Carl Joseph Alois (Sackingen, 1779 - Bécs, 1852)

Nemesúr portréja, 1832

akvarell, gouache, papír

370*310 mm

j.j.l.: C. Agricola 1832 pinx.