238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Téli vadászat

242. Zórád Ernő (Balassagyarmat, 1911 - Budapest, 2004)

Téli vadászat

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Zórád Ernő