238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Téli erdőrészlet

243. Schweitzer, Adolf Gustav (Dessau, 1847 - Düsseldorf, 1914)

Téli erdőrészlet

olaj, vászon

47*64 cm

j.j.l.: Ad. Schweitzer