238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Téli erdő vadásszal

244. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Téli erdő vadásszal

olaj, vászon

70*96 cm

j.j.l.: Kézdi Kovács L.