238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Esküvői menet

245. Stojanow, Pjotr (1887 és 1894 között a Szentpétervári Művészeti Akadémián tanult)

Esküvői menet

olaj, vászon

99*142 cm

j.j.l.: C. Stojanow