238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Muzsikáló puttók

246. Vlach, Oldra (Prága, 1886 - 1958)

Muzsikáló puttók

olaj, vászon kartonra ragasztva

73*100 cm

j.b.l.: O. Vlach