238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Párkép

247. Lefler, Heinrich (Bécs, 1863 - Bécs, 1919)

Párkép

akvarell, papír

390*200 mm

j.j.l.: H. Lefler, j.b.l.: Heinr. Lefler