238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Vénusz és Ámor

248. Zatzka, Hans (Bécs, 1859 - Bécs, 1945)

Vénusz és Ámor

olaj, vászon

30,5*21,5 cm

j.j.l.: H. Zatzka