238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Őszi csendélet vázával

270. Raufer - Redtwitz, Anton (1871 - 1965)

Őszi csendélet vázával

olaj, vászon

56*68,5 cm

j.b.l.: A. Redtwitz