238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tejet ivó cicák

269. Heyer Artúr (Haarhausen, 1872 - Budapest, 1931)

Tejet ivó cicák

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Heyer A.