238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tengerparti sziklán

265. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Tengerparti sziklán

olaj, vászon

80*65,5 cm

j.j.l.: Neogrády A.