238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Virágcsendélet, 1900

266. Letsch, Louis (Wolfurt bei Bregenz, 1856 - Strassburg, 1940)

Virágcsendélet, 1900

olaj, vászon

62*81 cm

j.j.l.: Louis Letsch 1900