238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Borongós táj

175. Van Haanen, Remigius Adrianus (Oosterhout, 1812 - Bad Aussee, 1894)

Borongós táj

olaj, vászon

35*55 cm

j.j.l.: R. v. Haanen