238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Felhős táj alakkal

176. Brodszky Sándor (Tóalmás, 1819 - Budapest, 1901)

Felhős táj alakkal

olaj, karton

27*41,5 cm

j.n. ho.: hagyatéki pecsét