238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Templom a folyó partján

168. Chabert, Egon (Svatoniec, 1889 - Bécs, 1962)

Templom a folyó partján

olaj, farost

58*81 cm

j.j.l.: E. Chabert