238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Birkaakol

169. Brissot de Warville, Felix Saturnin (Véron, 1818 - Versailles, 1892)

Birkaakol

olaj, fa

36*46 cm

j.j.l.: F. Brissot