238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Garda tó, 1905

221. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Garda tó, 1905

275*405 mm

j.b.l.: Garda tó 1905 Háry Gy.