238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Parasztember

290. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

Parasztember

olaj, vászon

34*24 cm

j.j.l.: Révész Imre, ho.: Árverési Csarnok és Postatakarékpénztár cédula