290. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)
Parasztember
olaj, vászon
34*24 cm
j.j.l.: Révész Imre, ho.: Árverési Csarnok és Postatakarékpénztár cédula