238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Vihar a tanya felett

289. Pallay József (Szabadbattyán, 1903 - Székesfehérvár, 1967)

Vihar a tanya felett

olaj, vászon

80,5*100 cm

j.j.l.: olvashatatlan