238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Fájdalmas Mária

117. Sassoferrato, Giovanni Battista Salvi (1609 - 1685) követője, 17. sz.

Fájdalmas Mária

olaj, vászon

35,5*26 cm