238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Hágár és Izmael a pusztában, 1853

118. Strasser, Johann (Absam, 1827 - Inns, 1890)

Hágár és Izmael a pusztában, 1853

olaj, vászon

45*52,5 cm

j.j.l.: Strasser Joh. inventum 1853