238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Templombelső alakokkal, 1845

119. Babni, Jos jelzéssel

Templombelső alakokkal, 1845

olaj, fa

61*79 cm

j.j.l.: Jos. Babni pinx. 1845

sérült