238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Mocsaras táj legelő csordával, 1871

178. Ranzoni, Gustav (Unterhalb, 1826 - Bécs, 1900)

Mocsaras táj legelő csordával, 1871

olaj, vászon

34*71 cm

j.b.l.: G. Ranzoni 871