238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A Rosana folyó Tirolban

179. Osztrák festő, 19. sz. második fele

A Rosana folyó Tirolban

olaj, vászon

15,5*21,5 cm

j.k.l.: olvashatatlan, ho.: német nyelvű felirat