238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Készül a vacsora

180. Böhm Pál (Nagyvárad, 1839 - München, 1905)

Készül a vacsora

olaj, fa

23*35 cm

j.j.l.: Fecit: Paul Böhm München