238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Dr. Laky Dezső portréja, 1944

272. Merész Müller Gyula (Kolozsvár, 1888 - Klagenfurt, 1949)

Dr. Laky Dezső portréja, 1944

olaj, vászon

86*65,5 cm

j.b.l.: Merész Gyula 944